Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Valumuotti lattiapistorasialle R02 korkeus 155 mm
| Halkaisija (Ø) (mm) | 122 |
| Pituus (mm) | 300 |
| Leveys (mm) | 295 |
| Korkeus (mm) | 155 |
| Muoto | pyöreä |
| Halkaisija | 122 mm |
| Pituus | 300 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Korkeus | 155 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 156 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.128 |
| Pakkauskoko 2 | 3 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 156 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.128 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 800 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |