Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Valvontarele pinnankorkeus 1s 16A 5-taso pump. 230VAC IP6
| Pituus (mm) | 110 |
| Leveys (mm) | 130 |
| Korkeus (mm) | 72 |
| Sähköisen liitännän tyyppi | vipuliitäntä |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Elektrositulojen määrä | 6 |
| Min. säädettävä suoritusviiveen aika | 1 s |
| Max. sallittu suoritusviiveen aika | 10 s |
| Min. säädettävä päästöhidastus | 1 s |
| Maksimi sallittu päästöhidastus | 10 s |
| Mittaustapa | johtava |
| Vastearvon herkkyyden säätö | kyllä |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Leveys | 135 mm |
| Korkeus | 110 mm |
| Syvyys | 72 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.4 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Tuotepäällikkö, Sähkönsyötön varmennus ja laatu
+358 44 505 3531 harri.paivarinta@utu.eu
Toimipiste:
Tampere, toimisto
