Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Valvontarele pinnankorkeus HRH-5 1vk 16A 1/2t 24-240VUC
| Pituus (mm) | 110 |
| Leveys (mm) | 17 |
| Korkeus (mm) | 64 |
| Sähköisen liitännän tyyppi | vipuliitäntä |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Elektrositulojen määrä | 3 |
| Min. säädettävä suoritusviiveen aika | 0.5 s |
| Max. sallittu suoritusviiveen aika | 10 s |
| Min. säädettävä päästöhidastus | 0.5 s |
| Maksimi sallittu päästöhidastus | 10 s |
| Mittaustapa | johtava |
| Vastearvon herkkyyden säätö | kyllä |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 1 |
| Leveys | 17.6 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
