Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Valvontarele virta 1vk 8A 250VAC säätö 1-20A
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 17 |
| Korkeus (mm) | 64 |
| Sähköisen liitännän tyyppi | vipuliitäntä |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Ulkoinen virtalähde tarpeellinen | ei |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Virtamitta-alue | 1 A |
| Virtamitta-alue | 20 A |
| Yksivaihealivirtavalvonta | kyllä |
| Kolmivaihealivirtavalvonta | ei |
| Yksivaiheylivirtavalvonta | kyllä |
| Kolmivaiheylivirtavalvonta | ei |
| Yksivaihehystereesivalvonta | kyllä |
| Kolmivaihehystereesivalvonta | ei |
| DC-alivirtavalvonta | ei |
| DC-ylivirtavalvonta | ei |
| DC-virtahystereesivalvonta | ei |
| Avautuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 1 |
| Leveys | 17.6 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 28 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.1 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Tuotehallintapäällikkö, asennustarvikkeet ja komponentit
+358 40 825 5418 kari.parviainen@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
Tuotepäällikkö, Sähkönsyötön varmennus ja laatu
+358 44 505 3531 harri.paivarinta@utu.eu
Toimipiste:
Tampere, toimisto