Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Valvontarele virta kela 24-240 VAC/DC 2vk 16A 3-alue 0.4-16A hyst. 2
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 52 |
| Korkeus (mm) | 65 |
| Sähköisen liitännän tyyppi | vipuliitäntä |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Ulkoinen virtalähde tarpeellinen | ei |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC/DC |
| Syöttöjännite AC 50 Hz | 24 V |
| Syöttöjännite AC 50 Hz | 240 V |
| Syöttöjännite AC 60 Hz | 24 V |
| Syöttöjännite AC 60 Hz | 240 V |
| Syöttöjännite DC | 24 V |
| Syöttöjännite DC | 240 V |
| Virtamitta-alue | 0.32 A |
| Virtamitta-alue | 16 A |
| Yksivaihealivirtavalvonta | kyllä |
| Kolmivaihealivirtavalvonta | ei |
| Yksivaiheylivirtavalvonta | kyllä |
| Kolmivaiheylivirtavalvonta | ei |
| Yksivaihehystereesivalvonta | kyllä |
| Kolmivaihehystereesivalvonta | ei |
| DC-alivirtavalvonta | kyllä |
| DC-ylivirtavalvonta | kyllä |
| DC-virtahystereesivalvonta | kyllä |
| Min. säädettävä vetohidastus kytkettäessä | 0.1 s |
| Maksimi sallittu vetohidastus kytkettäessä | 10 s |
| Min. säädettävä päästöhidastus | 0.1 s |
| Maksimi sallittu päästöhidastus | 10 s |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Leveys | 52 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 65 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.2 |
| Tekninen esite (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Tuotehallintapäällikkö, asennustarvikkeet ja komponentit
+358 40 825 5418 kari.parviainen@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
Tuotepäällikkö, Sähkönsyötön varmennus ja laatu
+358 44 505 3531 harri.paivarinta@utu.eu
Toimipiste:
Tampere, toimisto