Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Varapatruuna L-N/PEN Uc 350V Iimp 25kA Up 1.5kV suojalle SPA80x
| Pituus (mm) | 52.3 |
| Leveys (mm) | 35.5 |
| Korkeus (mm) | 46.4 |
| Jakelujärjestelmä DC | ei |
| Jakelujärjestelmä IT | ei |
| Jakelujärjestelmä TN | kyllä |
| Jakelujärjestelmä TN-C | ei |
| Jakelujärjestelmä TN-C-S | ei |
| Jakelujärjestelmä TN-S | ei |
| Jakelujärjestelmä TT | kyllä |
| Muu jakelujärjestelmä | ei |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Salamaniskun impulssipurkausvirta (10/350) | 25 kA |
| Korkein jatkuva jännite AC | 350 V |
| Nimellisjännite AC | 240 V |
| Suojaustason jännite | 1.5 kV |
| Suojaustason jännite välillä L-N (vaihejännite – nolla) | 1.5 kV |
| Jäännösvirran sammutuskyky | 25 kA |
| Ominaisenergia (W/R) | 160 kJ/Ohm |
| Asennustapa | DIN-kisko 35 mm |
| Varokealustan koko | 2 TE (rasterimitta) |
| Kaukomerkinanto | kyllä |
| Merkinanto laitteessa | optinen |
| Testiluokka | tyyppi 1 + 2 |
| Integroitu varmistussulake | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.26 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.255 |
| Pakkauskoko 3 | 20 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.335 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 960 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 279.08 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
