Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Verho-ohjausrunko lisätoiminnoin, pyöreä asennuslevy
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Integroitu ajastin | kyllä |
| Lasirikkoilmaisimen liitännällä | ei |
| Astro-ajastuksella | ei |
| Ala-aseman sisääntulo | kyllä |
| Muistitoiminto | kyllä |
| Poiskytkennän esto | ei |
| Materiaali | muu |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Enimmäiskytkentäteho | 2300 W |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Kiinnitystapa | kynsikiinnitys |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 66 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 87 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.185 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.104 |
| Pakkauskoko 3 | 72 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1728 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
