Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Verho-ohjausrunko lisätoiminnoin
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Integroitu ajastin | ei |
| Soveltuu tuulianturille | kyllä |
| Soveltuu sadeanturille | kyllä |
| Lasirikkoilmaisimen liitännällä | ei |
| Astro-ajastuksella | ei |
| Ala-aseman sisääntulo | kyllä |
| Muistitoiminto | kyllä |
| Satunnaisgeneraattori | ei |
| Poiskytkennän esto | ei |
| Halogeeniton | kyllä |
| Läpinäkyvä | ei |
| Enimmäiskytkentäteho | 2300 W |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 40 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 66 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 87 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.185 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.11 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 305 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 340 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.96 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.79 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 4.1717 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
