Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Verhopainikerunko 1-napainen 10A 250VAC, jousiliittimillä
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Sälekaihtimiin | kyllä |
| Rullaverhoille (sälerullain) | kyllä |
| Markiiseille | kyllä |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Malli / Tyyppi | 1-napainen painike |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Käyttötapa | keinukyktin |
| Sähkölukituksella | ei |
| Mekaanisella lukituksella | kyllä |
| Mekaanisesti ohjattavissa | kyllä |
| Sähköisesti ohjattavissa | ei |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Kiinnitystapa | kynsikiinnitys |
| Kytkentätapa | pistokepuristin / jousiliitin |
| Väri | muu |
| Läpinäkyvä | ei |
| Merkintäpaikka | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Painikkeiden määrä | 1 |
| Laitteen leveys | 100 mm |
| Laitteen korkeus | 125 mm |
| Laitteen syvyys | 67.2 mm |
| Upotusleveys | 100 mm |
| Upotuskorkeus | 125 mm |
| Upotussyvyys | 32 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.061 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.7 |
| Pakkauskoko 3 | 50 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 227 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 14.925 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1100 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 318.5 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.558 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.807 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
