Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
VGA-pistorasia 15-pin ruuviliittimin, S.1/B.x, antrasiitti matta
| Leveys (mm) | 70.8 |
| Korkeus (mm) | 70.8 |
| Kokoonpano | peruselementti keskiölevyllä |
| Käyttö | muu |
| Kiinnitysrengas | kyllä |
| Pölysuojakannella | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Liitäntäsuunta | suora |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | antrasiitti |
| RAL-numero (vastaava) | 7021 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Kiskoilla/jatkoilla | kyllä |
| Liitinten lukumäärä | 1 |
| Vedonpoistin | ei |
| Suojatut väylät | kyllä |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK05 |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 71 mm |
| Laitteen syvyys | 23.5 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 13 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 70.8 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 38 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 70.8 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.054 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 292 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 154 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 78 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.61 |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
