Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtajohdonsuojakatkaisija 4-napainen 10kA B-32A 300mA tyyppi A
| Pituus (mm) | 70 |
| Leveys (mm) | 70.8 |
| Korkeus (mm) | 83.5 |
| Napojen määrä yhteensä | 4 |
| Suojattujen napojen määrä | 4 |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Mitoitettu eristysjännite Ui | 500 V |
| Syöksyjännitekestoisuus Uimp | 4 kV |
| Nimellisvirta | 32 A |
| Mitoitettu vikavirta | 0.3 A |
| Vikavirran tyyppi | A |
| Virranrajoitusluokka | 3 |
| Tehohäviö | 14.6 W |
| Mitoitettu katkaisuvirta lcn EN 61009-1 mukaan | 10 kA |
| Katkaisukäyrä | hidastamaton |
| Sykäysvirrankestoisuus | 3 kA |
| Jännitetyyppi | AC |
| Taajuus | 50 Hz |
| Laukaisukäyrä | B |
| Juontava 0-napa | ei |
| Lukitsin | kyllä |
| Ylijänniteluokka | 3 |
| Ympäristön likaantumisaste | 2 |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 40 °C |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 4 |
| Upotussyvyys | 70 mm |
| Uppoasennus | kyllä |
| Virhelaukaisusuojattu | ei |
| Liitettävä johdin, lanka | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 25 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 16 mm² |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.78 |
| Pakkauskoko 2 | 33 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 74 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.453 |
| Pakkauskoko 3 | 33 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 15.475 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 792 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1150 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 361.152 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 5.44 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 12.3331 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |