Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtalohko 3-napainen 40A 300mA tyyppi A
| Paino (netto) | 9.33 |
| ETIM-luokka | EC002297 Vikavirtalohko |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 400 V |
| Nimellisvirta | 40 A |
| Mitoitusvikavirta | 0.3 A |
| Mitoitusvikavirta | 0.3 A |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 70 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.23 |
| Pakkauskoko 2 | 18 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 127 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 116 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 74 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.266 |
| Pakkauskoko 3 | 18 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 372 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 219 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.228 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 432 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1026 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 150.472 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
