Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtalohko 3-napainen 63A 30mA tyyppi A
| Halkaisija (Ø) (mm) | 87 |
| Pituus (mm) | 71 |
| Leveys (mm) | 87 |
| Asennussyvyys | 68 |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 400 V |
| Nimellisvirta | 63 A |
| Mitoitusvikavirta | 0.03 A |
| Mitoitusvikavirta | 0.03 A |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.395 |
| Pakkauskoko 2 | 18 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 127 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 118 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 77 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.295 |
| Pakkauskoko 3 | 18 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 369 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 316 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 244 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.75 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 432 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1126 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 163 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
