Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtalohko 4-napainen 63A 300mA tyyppi A
| Paino (netto) | 59.84 |
| ETIM-luokka | EC002297 Vikavirtalohko |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 400 V |
| Nimellisvirta | 63 A |
| Mitoitusvikavirta | 0.3 A |
| Mitoitusvikavirta | 0.3 A |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 70 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.27 |
| Pakkauskoko 2 | 18 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 118 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 77 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.281 |
| Pakkauskoko 3 | 18 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 366 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 321 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 257 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.841 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 432 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1178 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 165.184 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.54 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 28.4611 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
