Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtalohko 4-napainen 63A 30mA tyyppi A
| Paino (netto) | 10.56 |
| ETIM-luokka | EC002297 Vikavirtalohko |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 400 V |
| Nimellisvirta | 63 A |
| Mitoitusvikavirta asetettavissa | ei |
| Mitoitusvikavirta | 0.03 A |
| Mitoitusvikavirta | 0.03 A |
| Säädettävä viive | ei |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Vikavirran tyyppi | A |
| Sykäysvirrankestoisuus | 3 kA |
| Taajuus | 50 Hz |
| Mitoitettu eristysjännite Ui | 500 V |
| Syöksyjännitekestoisuus Uimp | 4 kV |
| Tehohäviö | 35.5 W |
| Liitettävä johdin, lanka | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 25 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 16 mm² |
| Virhelaukaisusuojattu | ei |
| Lukitsin | ei |
| Ympäristön likaantumisaste | 2 |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 70 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.27 |
| Pakkauskoko 2 | 18 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 117 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 72 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.334 |
| Pakkauskoko 3 | 18 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 313 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 238 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.4 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 432 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1102 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 176.6 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.89 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 9.7182 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
