Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtalohko hälytyskäyttöön p250 4-napainen In 250A Idn säädettävä 30mA – 6A
| Paino (netto) | 3.012 |
| ETIM-luokka | EC002297 Vikavirtalohko |
| Nimellisjännitealue | 415 V |
| Nimellisjännitealue | 415 V |
| Nimellisvirta | 250 A |
| Mitoitusvikavirta asetettavissa | kyllä |
| Mitoitusvikavirta | 0.03 A |
| Mitoitusvikavirta | 6 A |
| Säädettävä viive | kyllä |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Vikavirran tyyppi | A |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.395 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.395 |
| Pakkauskoko 3 | 6 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.8 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 198 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 234.2 |
| Tekninen esite (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 15.3 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 51.31 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Sähkökeskukset, muuntamot, sähköauton lataus, UPS-laitteet, hallinto
+3582 550 800 utu@utu.eu
Toimipiste:
Ulvila, pääkonttori ja tuotanto
Asennustarvikkeet ja komponentit
+3589 274 64 11 komponentit@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto