Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtalohko p250 4-napainen In 160A Idn 30mA kiinteä
| Pituus (mm) | 93.2 |
| Leveys (mm) | 140 |
| Korkeus (mm) | 129 |
| Nimellisjännitealue | 220 V |
| Nimellisjännitealue | 415 V |
| Nimellisvirta | 160 A |
| Mitoitusvikavirta asetettavissa | ei |
| Mitoitusvikavirta | 0.3 A |
| Mitoitusvikavirta | 0.3 A |
| Säädettävä viive | ei |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Vikavirran tyyppi | A |
| Sykäysvirrankestoisuus | 3 kA |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Mitoitettu eristysjännite Ui | 500 V |
| Syöksyjännitekestoisuus Uimp | 6 kV |
| Tehohäviö | 5.6 W |
| Liitettävä johdin, lanka | 35 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 185 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 35 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 150 mm² |
| Virhelaukaisusuojattu | kyllä |
| Lukitsin | kyllä |
| Ympäristön likaantumisaste | 3 |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 70 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 129 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.383 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 19 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 15.3 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 11.5 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.372 |
| Pakkauskoko 3 | 6 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 195 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.56 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 144 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 930 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 228.44 |
| Tekninen esite (eng) | Lataa tästä |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 15.3 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 44.19 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |