Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtalohko p250 4-napainen In 160A Idn säädettävä 30mA – 6A
| Paino (netto) | 1.225 |
| ETIM-luokka | EC002297 Vikavirtalohko |
| Nimellisjännitealue | 220 V |
| Nimellisjännitealue | 415 V |
| Nimellisvirta | 160 A |
| Mitoitusvikavirta asetettavissa | kyllä |
| Mitoitusvikavirta | 0.03 A |
| Mitoitusvikavirta | 6 A |
| Maksimiviive | 1000 ms |
| Säädettävä viive | kyllä |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Vikavirran tyyppi | A |
| Sykäysvirrankestoisuus | 3 kA |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Mitoitettu eristysjännite Ui | 500 V |
| Syöksyjännitekestoisuus Uimp | 6 kV |
| Tehohäviö | 5.6 W |
| Liitettävä johdin, lanka | 35 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 185 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 35 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 150 mm² |
| Virhelaukaisusuojattu | kyllä |
| Lukitsin | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Ympäristön likaantumisaste | 3 |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 70 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 129 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.395 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.4 |
| Pakkauskoko 3 | 6 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 195 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.67 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 144 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 231.08 |
| Tekninen esite (eng) | Lataa tästä |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 15.3 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 44.19 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |