Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtalohko p630 4-napainen In 400A Idn säädettävä 100mA – 10A
| Paino (netto) | 3.012 |
| ETIM-luokka | EC002297 Vikavirtalohko |
| Nimellisjännitealue | 220 V |
| Nimellisjännitealue | 415 V |
| Nimellisvirta | 400 A |
| Mitoitusvikavirta asetettavissa | kyllä |
| Mitoitusvikavirta | 0.1 A |
| Mitoitusvikavirta | 10 A |
| Maksimiviive | 3000 ms |
| Säädettävä viive | kyllä |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Vikavirran tyyppi | A |
| Sykäysvirrankestoisuus | 3 kA |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Mitoitettu eristysjännite Ui | 500 V |
| Syöksyjännitekestoisuus Uimp | 6 kV |
| Tehohäviö | 21.7 W |
| Virhelaukaisusuojattu | kyllä |
| Lukitsin | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Ympäristön likaantumisaste | 3 |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 70 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.284 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 195 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.255 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 84 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 920 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 296.42 |
| Tekninen esite (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 17.9 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 185.9499 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |