Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtasuojakatkaisija 2-napainen 10kA 25A 30mA tyyppi F
| Pituus (mm) | 70 |
| Leveys (mm) | 36 |
| Korkeus (mm) | 86 |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Nimellisvirta | 25 A |
| Mitoitettu vikavirta | 0.03 A |
| Mitoitettu eristysjännite Ui | 500 V |
| Syöksyjännitekestoisuus Uimp | 4 kV |
| Tehohäviö | 1.77 W |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Vikavirran tyyppi | F |
| Selektiivinen suojaus | ei |
| Lyhytaikaisesti viivästetty laukaisu | kyllä |
| Oikosulkukatkaisukyky (Icw) | 10 kA |
| Sykäysvirrankestoisuus | 5 kA |
| Jännitetyyppi | AC |
| Lukitsin | kyllä |
| Taajuus | 50 Hz |
| Lisäyksikkömahdollisuus | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 2 |
| Upotussyvyys | 70 mm |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 70 °C |
| Ympäristön likaantumisaste | 2 |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 16 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 25 mm² |
| RAL-numero (vastaava) | 7005 |
| Rajähdyssuojattu | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 36 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.245 |
| Pakkauskoko 2 | 60 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 98 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 41 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.232 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 340 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 291 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 205 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 14.46 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1440 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 352.8 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.45 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 4.1614 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |