Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtasuojakatkaisija 4-napainen 10kA 80A 30mA tyyppi A
| Pituus (mm) | 70 |
| Leveys (mm) | 72 |
| Korkeus (mm) | 86 |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Nimellisjännite | 415 V |
| Nimellisvirta | 80 A |
| Mitoitettu vikavirta | 30 A |
| Mitoitettu eristysjännite Ui | 500 V |
| Syöksyjännitekestoisuus Uimp | 4 kV |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Vikavirran tyyppi | A |
| Selektiivinen suojaus | ei |
| Lyhytaikaisesti viivästetty laukaisu | ei |
| Oikosulkukatkaisukyky (Icw) | 10 kA |
| Sykäysvirrankestoisuus | 3 kA |
| Lukitsin | kyllä |
| Taajuus | 50 Hz |
| Lisäyksikkömahdollisuus | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 4 |
| Upotussyvyys | 70 mm |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 40 °C |
| Ympäristön likaantumisaste | 2 |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 35 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 50 mm² |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.405 |
| Pakkauskoko 2 | 33 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.4 |
| Pakkauskoko 3 | 33 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 13.595 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 792 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 349.28 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 3.52 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 16.2174 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |