Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtasuojakatkaisija kojerasia-asennus A-tyyppi 30mA/2x16A 230V
| Pituus (mm) | 58 |
| Leveys (mm) | 72 |
| Korkeus (mm) | 72 |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Mitoitettu vikavirta | 0.03 A |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Vikavirran tyyppi | A |
| Sykäysvirrankestoisuus | 0.25 kA |
| Jännitetyyppi | AC |
| Lukitsin | ei |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Lisäyksikkömahdollisuus | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Upotussyvyys | 31 mm |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 40 °C |
| Ympäristön likaantumisaste | 2 |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 1.5 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 2.5 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 1.5 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 2.5 mm² |
| Rajähdyssuojattu | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.116 |
| Pakkauskoko 2 | 36 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 5.244 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 192.808 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
