Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vipu gallery 45 1M vipukytkimille/painikkeille pikimusta matta, maalattu
| Pituus (mm) | 7.4 |
| Leveys (mm) | 22.5 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Malli / Tyyppi | muu |
| Merkintä/ilmaisu | ei ole |
| Kohomerkintä (esteettömyys) | ei |
| Käyttö | kytkin / painike |
| Soveltuu kosketusnäytölle väyläjärjestelmässä | ei |
| Kiinnitystapa | kytkentä (pika) |
| Käyttötilan indikointi | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Pinnan suojaus | lakattu |
| Pintamateriaali | matta |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Väri | musta |
| RAL-numero (vastaava) | 9005 |
| Merkintäalueella | ei |
| Vaihdettavalla linssillä/symbolilla | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP21 |
| Iskunkestävyysluokka | IK05 |
| Leveys | 22.2 mm |
| Korkeus | 44.6 mm |
| Syvyys | 7.4 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 7 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 23 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.007 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.07 |
| Pakkauskoko 3 | 220 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 395 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 1.905 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 7040 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1098 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 83.96 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
