Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vipupainike pinta 10A/250V jousiliit., linssi ja sin. LED 230V, harmaa ECO
| Pituus (mm) | 62 |
| Leveys (mm) | 76 |
| Korkeus (mm) | 76 |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Malli / Tyyppi | yksittäispainike |
| Käyttötapa | keinukyktin |
| Toimintaperiaate | sähkömekaaninen |
| Avautuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Palautuvien kontaktien lukumäärä | 1 |
| Kontaktiton toiminta | ei |
| Vipujen määrä | 1 |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Valolla | kyllä |
| Sisältää lampun | ei |
| Merkinantolampulla | kyllä |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | pistokepuristin / jousiliitin |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 7011 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Merkintäpaikka | ei |
| Merkintä | ei ole |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP55 |
| Iskunkestävyysluokka | IK05 |
| Laitteen leveys | 76 mm |
| Laitteen korkeus | 76 mm |
| Laitteen syvyys | 61.5 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 76 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 76 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 62 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.135 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 325 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.355 |
| Pakkauskoko 3 | 30 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.445 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 960 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 167.24 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 2 (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.648 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 3.0282 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |