Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
8896 Virranvalvontarele PRI-34/1A kela 24-240VU 1vk 16A TRMS PRI-34-1A
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 17 |
| Korkeus (mm) | 64 |
| Sähköisen liitännän tyyppi | vipuliitäntä |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Yksivaihehystereesivalvonta | kyllä |
| Kolmivaihehystereesivalvonta | ei |
| Min. säädettävä vetohidastus kytkettäessä | 0.5 s |
| Maksimi sallittu vetohidastus kytkettäessä | 10 s |
| Min. säädettävä päästöhidastus | 0.5 s |
| Maksimi sallittu päästöhidastus | 10 s |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 1 |
| Leveys | 17.6 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 28 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.1 |
Ota yhteyttä!
Tuotehallintapäällikkö, asennustarvikkeet ja komponentit
+358 40 825 5418 kari.parviainen@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
Tuotepäällikkö, Sähkönsyötön varmennus ja laatu
+358 44 505 3531 harri.paivarinta@utu.eu
Toimipiste:
Tampere, toimisto