Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virranvalvontarele PRI-53-5 3-vaihe virtamuuntajajilla 2vk 8A DIN
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 105 |
| Korkeus (mm) | 64 |
| Sähköisen liitännän tyyppi | vipuliitäntä |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Ulkoinen virtalähde tarpeellinen | ei |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Virran tyyppi | AC |
| Yksivaihealivirtavalvonta | kyllä |
| Kolmivaihealivirtavalvonta | kyllä |
| Yksivaiheylivirtavalvonta | kyllä |
| Kolmivaiheylivirtavalvonta | kyllä |
| Yksivaihehystereesivalvonta | kyllä |
| Kolmivaihehystereesivalvonta | kyllä |
| DC-alivirtavalvonta | ei |
| DC-ylivirtavalvonta | ei |
| DC-virtahystereesivalvonta | ei |
| Min. säädettävä vetohidastus kytkettäessä | 0.5 s |
| Maksimi sallittu vetohidastus kytkettäessä | 10 s |
| Min. säädettävä päästöhidastus | 0.5 s |
| Maksimi sallittu päästöhidastus | 10 s |
| Avautuvien koskettimien lukumäärä | 2 |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 2 |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Jännitetyyppi (käyttöjännite) | AC |
| Leveys | 105 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.25 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |