Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtakisko 1-napainen 63A haarukka poikkipinta 10mm² 12 moduulia
| Pituus (mm) | 13 |
| Leveys (mm) | 1.8 |
| Korkeus (mm) | 1.8 |
| Vaiheiden lukumäärä | 1 |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Sopii laitteiden lukumäärälle | 12 |
| Jakoväli | 17.8 mm |
| Poikkipinta-ala | 10 mm² |
| Pituus | 210 mm |
| Katkaistavissa koon mukaan | kyllä |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 12 |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 63 A |
| Sähköisen liitännän tyyppi | haarukka |
| Eristetty | kyllä |
| Mitoitussyöksyjännite | 4.5 kV |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue | 415 V |
| Soveltuu laitteille, joissa N-kisko | ei |
| Soveltuu laitteille, joissa apukytkin | ei |
| Väri | harmaa |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 13 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 16 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 2 | 100 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 223 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 156 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 5.186 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 13500 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 930 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.22372 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 10.280923 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
