Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtamittari analoginen F52 0-10 A 1 In DIN 3M
| Pituus (mm) | 59 |
| Leveys (mm) | 53 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Asteikon nimellinen loppuarvo | 10 A |
| Mitta-alue | 10 A |
| Muuntajaliitäntä | ei |
| Tarkkuusluokka | 1.5 |
| Jännitetyyppi | AC |
| Ylivirta-asteikko | ei |
| Kalibroitu | ei |
| Malli / Tyyppi | DIN-kisko |
| Laajennettava | ei |
| Leveys | 53 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 3 |
| Max. osoittimen taipuma | 1 ° |
| Mittausjärjestelmä | liikkuva käämi |
| Maksimiosoitin | kyllä |
| Asteikon valaistus | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 59 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 53 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.15 |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |