Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtamuuntaja 90A/48mA virranvalvontareleille
| Paino (netto) | 0.36 |
| ETIM-luokka | EC002048 Virtamuuntaja |
| Ensiönimellisvirta | 90 A |
| Toisionimellisvirta | 0.048 A |
| Toisionimellisteho | 0.0095 VA |
| Tarkkuusluokka | 1 |
| Kalibroitu | ei |
| Kosketussuojalla | ei |
| Aukon korkeus | 14.6 mm |
| Aukon korkeus | 14.6 mm |
| Aukon leveys | 14.6 mm |
| Aukon leveys | 14.6 mm |
| Aukon halkaisija | 15 mm |
| Kuparikiskolla | ei |
| Toisioliitäntä | ruuviliitäntä |
| Ensisijaisten sisääntulojen lukumäärä | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.03 |
| Pakkauskoko 2 | 108 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 96 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 23 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.074 |
| Pakkauskoko 3 | 108 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 366 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 318 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 221 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.978 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2592 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1034 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 166.472 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.248 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.244204 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
