Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtamuuntaja jonovarokeelle NH1-3 400/5A 5VA luokka 1
| Paino (netto) | 0.16 |
| ETIM-luokka | EC002048 Virtamuuntaja |
| Malli / Tyyppi | kiinnitettävä virtamuuntaja |
| Ensiönimellisvirta | 400 A |
| Toisionimellisvirta | 5 A |
| Toisionimellisteho | 5 VA |
| Tarkkuusluokka | 1 |
| Ylijännitteen rajoitusluokka | FS 5 |
| Kalibroitu | ei |
| Kosketussuojalla | kyllä |
| Aukon korkeus | 12 mm |
| Aukon korkeus | 21 mm |
| Aukon leveys | 12 mm |
| Aukon leveys | 31 mm |
| Aukon halkaisija | 21 mm |
| Pikakiinnitys | ei |
| Kuparikiskolla | ei |
| Toisioliitäntä | ruuviliitäntä |
| Ensisijaisten sisääntulojen lukumäärä | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 63 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.163 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.165 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2000 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
