Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtamuuntaja kiinteä TAC033 Ø24 600/1 20VA lk0.5
| Pituus (mm) | 68 |
| Leveys (mm) | 70 |
| Korkeus (mm) | 96 |
| Malli / Tyyppi | yksivaihevirtamuunnin |
| Ensiönimellisvirta | 600 A |
| Toisionimellisvirta | 1 A |
| Tarkkuusluokka | 0.5 |
| Aukon halkaisija | 24 mm |
| Pikakiinnitys | kyllä |
| Kuparikiskolla | ei |
| Toisioliitäntä | ruuviliitäntä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.75 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |