Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtamuuntaja kiinteä TAC051 51×18 1200/5 60VA lk0.5
| Pituus (mm) | 68 |
| Leveys (mm) | 85 |
| Korkeus (mm) | 104 |
| Malli / Tyyppi | yksivaihevirtamuunnin |
| Ensiönimellisvirta | 1200 A |
| Toisionimellisvirta | 5 A |
| Tarkkuusluokka | 0.5 |
| Aukon halkaisija | 30 mm |
| Pikakiinnitys | kyllä |
| Kuparikiskolla | ei |
| Toisioliitäntä | ruuviliitäntä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 68 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.7 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |