Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtamuuntaja kiinteä TD4 D20mm 50/5 1VA lk1
| Pituus (mm) | 48 |
| Leveys (mm) | 50 |
| Korkeus (mm) | 80 |
| Malli / Tyyppi | läpivientivirranmuunnin |
| Ensiönimellisvirta | 50 A |
| Toisionimellisvirta | 5 A |
| Energiankulutus | 1 W |
| Pikakiinnitys | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.26 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |