Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtamuuntaja kiinteä TD5 D20mm kisko 15X15, 20X10, 25X5mmmm 75/5 1,5VA lk1
| Pituus (mm) | 53 |
| Leveys (mm) | 58 |
| Korkeus (mm) | 84 |
| Malli / Tyyppi | läpivientivirranmuunnin |
| Ensiönimellisvirta | 75 A |
| Toisionimellisvirta | 5 A |
| Energiankulutus | 1 W |
| Pikakiinnitys | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 56 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 62 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 88 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.36 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| STEP-mallitiedosto | Lataa tästä |