Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Yhdistelmä kruunukytkin 10A/pistorasia IP55, W.1, harmaa
| Pituus (mm) | 64 |
| Leveys (mm) | 76 |
| Korkeus (mm) | 147 |
| Pistorasioiden määrä | 1 |
| Asennussuunta | pystysuora |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Valolla | ei |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pintamateriaali | matta |
| RAL-numero (vastaava) | 7011 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP55 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta pistorasia | 16 A |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Vikavirtasuojaus | ei |
| Pienoissulakkeella | ei |
| Aktiivisten kontaktien määrä (pyöreä) | 2 |
| Laitteen leveys | 76 mm |
| Laitteen korkeus | 147 mm |
| Laitteen syvyys | 65 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 147 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 76 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.237 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 324 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 157 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.266662 |
| Pakkauskoko 3 | 15 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.241986 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 480 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 155.743552 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |