Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Yhdistelmäylijännitesuoja T1+T2 1N N-PE Iimp 100kA Uc 1.5KV hälytysk. + etukoj.
| Pituus (mm) | 67 |
| Leveys (mm) | 35.6 |
| Korkeus (mm) | 95.2 |
| Jakelujärjestelmä DC | ei |
| Jakelujärjestelmä IT | ei |
| Jakelujärjestelmä TN | ei |
| Jakelujärjestelmä TN-C | ei |
| Jakelujärjestelmä TN-C-S | ei |
| Jakelujärjestelmä TN-S | kyllä |
| Jakelujärjestelmä TT | kyllä |
| Muu jakelujärjestelmä | ei |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Salamaniskun impulssipurkausvirta (10/350) | 100 kA |
| Korkein jatkuva jännite AC | 350 V |
| Nimellisjännite AC | 240 V |
| Suojaustason jännite | 1.5 kV |
| Suojaustason jännite välillä N-PE | 1.5 kV |
| Jäännösvirran sammutuskyky | 50 kA |
| Asennustapa | DIN-kisko 15 mm |
| Varokealustan koko | 2 TE (rasterimitta) |
| Suurin poikkipinta-ala (yksittäinen, monisäikeinen) | 35 mm² |
| Suurin poikkipinta-ala (hienosäikeinen) | 35 mm² |
| Kaukomerkinanto | kyllä |
| Merkinanto laitteessa | optinen |
| Testiluokka | tyyppi 1 + 2 |
| Integroitu varmistussulake | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.37 |
| Pakkauskoko 2 | 42 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.37 |
| Pakkauskoko 3 | 42 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 16.06 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1008 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 408.44 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 4.19 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 4.4225 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
