Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Yhdistyssarja, univers, pysty, 1-kenttäisille koteloille, syvyys 160 / 205mm
| Paino (netto) | 0.197 |
| ETIM-luokka | EC002622 Kaappitarvike (kotelo/kaappi) |
| Malli / Tyyppi | liitossarja, ylä |
| Leveys | 300 mm |
| Korkeus | 15 mm |
| Syvyys | 80 mm |
| Materiaali | muu |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 9010 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.195 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1345 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 900 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.2 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 200 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.434 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.58429 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
