Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Yleiskytkentärunko 1-kanavainen 2-johdin
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Malli / Tyyppi | muu |
| Kuorman tyyppi | yleiskäyttöinen |
| Ala-aseman sisääntulo | kyllä |
| Valaistustason muisti | ei |
| Käytettävissä painikkeen kanssa | kyllä |
| Käytettävissä liiketunnistimen kanssa | kyllä |
| Käytettävissä läsnäoloilmaisimen kanssa | ei |
| Käytettävissä kellokytkimen/ajastimen kanssa | ei |
| Käytettävissä RF-painikkeen kanssa | kyllä |
| Käytettävissä IR-painikkeen kanssa | ei |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Pinnan suojaus | muu |
| Läpinäkyvä | ei |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Kiinnitystapa | kynsikiinnitys |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 66 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 87 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.185 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.1 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 401 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 308 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 343 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.06 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1728 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.363 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.3769500001 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |