Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Yleispistorasiapaneeli 3 pistorasiaa kytkettävä alumiini anodisoitu
| Pituus (mm) | 217.5 |
| Leveys (mm) | 54 |
| Korkeus (mm) | 56.5 |
| Taittuva | ei |
| Laajennettavissa | ei |
| Pituus | 217.5 mm |
| Leveys | 54 mm |
| Korkeus | 56.5 mm |
| Suojamaadoitettujen pistorasioiden määrä (CEE 7/3, tyyppi F) | 3 |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 218 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 54 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 54 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.75 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 395 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.4 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 350 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
