Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Yleisvalonsäädin 2-kanavainen KNX easy, 2x300W, ESL/LED
| Pituus (mm) | 71 |
| Leveys (mm) | 90 |
| Korkeus (mm) | 62.5 |
| Väyläjärjestelmä KNX | kyllä |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | ei |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | ei |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 4 |
| Sisältää väyläliitynnän | kyllä |
| Irroitettava väylämoduuli | ei |
| Ala-aseman sisääntulo | ei |
| Paikallis-/käsiohjattu | kyllä |
| LED-indikoinnilla | kyllä |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Lähtöteho | 5 W |
| Lähtöteho | 300 W |
| Tehonlisäysmahdollisuus | ei |
| Kuorman tyyppi | yleiskäyttöinen |
| Enimmäisohjausvirta | 2600 mA |
| Max. kytkentäteho LED | 120 W |
| Jännite | 30 V |
| Jännite | 30 V |
| Rinnankytkentämahdollisuus | ei |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 63 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.303 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 118 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 93 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.305 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 242 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 7.67 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1118 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 207.08 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 9.24 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 27.131 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |