Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Yleisvalonsäädin 3-kanavainen KNX easy, 3x300W, ESL/LED
| Pituus (mm) | 152 |
| Leveys (mm) | 97 |
| Korkeus (mm) | 79 |
| Väyläjärjestelmä KNX | kyllä |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | ei |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Muut väyläjärjestelmät | ei ole |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | ei |
| Malli / Tyyppi | ohjausyksikkö |
| Asennustapa | DIN-kiskosovitin |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 6 |
| Sisältää väyläliitynnän | kyllä |
| Irroitettava väylämoduuli | ei |
| Ala-aseman sisääntulo | kyllä |
| Paikallis-/käsiohjattu | kyllä |
| LED-indikoinnilla | kyllä |
| Lähtöjen lukumäärä | 3 |
| Lähtöteho | 900 W |
| Lähtöteho | 900 W |
| Tehonlisäysmahdollisuus | ei |
| Kuorman tyyppi | yleiskäyttöinen |
| Enimmäisohjausvirta | 4 mA |
| Max. kytkentäteho LED | 210 W |
| Jännite | 30 V |
| Jännite | 30 V |
| Rinnankytkentämahdollisuus | ei |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.396 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.4 |
| Pakkauskoko 3 | 12 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.225 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 994 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 148.4 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 7.04 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 7.38454 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |