Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Yleisvalonsäädin 4-kanavainen KNX Secure, 4x300W, ESL/LED, tehoyhdistystoim.
| Pituus (mm) | 62.5 |
| Leveys (mm) | 142 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Väyläjärjestelmä KNX | kyllä |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | ei |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Muut väyläjärjestelmät | ei ole |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | ei |
| Malli / Tyyppi | himmennystoimilaite |
| Asennustapa | DIN-kiskosovitin |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 8 |
| Sisältää väyläliitynnän | kyllä |
| Irroitettava väylämoduuli | ei |
| Ala-aseman sisääntulo | ei |
| Paikallis-/käsiohjattu | kyllä |
| LED-indikoinnilla | kyllä |
| Lähtöjen lukumäärä | 4 |
| Lähtöteho | 300 W |
| Lähtöteho | 1200 W |
| Tehonlisäysmahdollisuus | ei |
| Kuorman tyyppi | yleiskäyttöinen |
| Enimmäisohjausvirta | 5200 mA |
| Max. kytkentäteho LED | 1200 W |
| Jännite | 30 V |
| Jännite | 30 V |
| Rinnankytkentämahdollisuus | kyllä |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Yhteensopiva Casambi-järjestelmän kanssa | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.435 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.435 |
| Pakkauskoko 3 | 12 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.625 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 288 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 158 |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| Tuotekuvaus | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotetiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 20.8 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 49.935 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |