Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ylijännitesuoja VDSL
| Pituus (mm) | 57.5 |
| Leveys (mm) | 25 |
| Korkeus (mm) | 100 |
| Korkein jatkuva jännite AC | 130 V |
| Korkein jatkuva jännite DC | 185 V |
| Nimellissyöksyvirta (8/20) | 5 kA |
| Suojaustason jännite johdin/maa | 250 V |
| Taajuus | 5.0E-5 MHz |
| Taajuus | 6.0E-5 MHz |
| Rajoittava taajuus | 50 MHz |
| Asennustapa | DIN-kisko 35 mm |
| Liitäntä 1 | RJ45 |
| Ennakoiva lämmönohjaus | ei |
| Kaukoilmoitussignaalin liitännällä | ei |
| Merkinanto laitteessa | ei ole |
| Räjähdystestattu versio | ei |
| Johtimien lukumäärä (ilman maadoitusta) | 2 |
| Maadoituksen väylä | eristetty johdin |
| Asennusleveys | 25 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.3 |
| Pakkauskoko 2 | 42 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1008 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
