Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ylikulkusuoja litteälle johtosuojalle pituus 1 metri, teräs, raudanharmaa
| Pituus (mm) | 1000 |
| Leveys (mm) | 160 |
| Korkeus (mm) | 22 |
| Korkeus | 22 mm |
| Leveys | 160 mm |
| Pituus | 1000 mm |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| RAL-numero | 7011 |
| Kiinnitystapa | pohjareiät |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.574 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1060 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.574 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 76 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1094 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 119.624 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
