Adapter plate RJ45
| Lengde (mm) | 21.5 |
| Bredde (mm) | 45 |
| Høyde (mm) | 45 |
| Monteringsarrangement | Basiselement |
| Anvendelse | Modular-Jack |
| Løftering | Nei |
| Med støvdeksel | Nei |
| Med hengslet lokk | Nei |
| Uttaksretning | Rett |
| Tekstfelt | Uten merkefelt |
| Med preging/merking | Nei |
| Monteringsmetode | Innfelt |
| Materiale | Andre |
| Materialkvalitet | Andre |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Type overflate | Matt |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer (lignende) | 7011 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Type feste | Klemfeste |
| Antall moduler (ved modulbygging) | 2 |
| Med plugger/koblinger | Nei |
| Egnet for antall plugger/koblinger | 1 |
| Med strekkavlastning | Nei |
| Avskjermet buss | Nei |
| Avskjermet kapsling | Nei |
| Prismeklemme | Nei |
| Med belysning | Nei |
| Egnet for beskyttelsesgrad (IP) | IP20 |
| Slagfasthet | IK02 |
| Enhet bredde | 45 mm |
| Enhet høyde | 45 mm |
| Enhet dybde | 21.5 mm |
| Min. dybde på apparatboks | 22 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 22 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.011 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 250 |
| M-pak Bredde (mm) | 105 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.105 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 160 |
| D-pak Lengde (mm) | 395 |
| D-pak Bredde (mm) | 300 |
| D-pak Høyde (mm) | 230 |
| D-pak Vekt (kg) | 1.99 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 5120 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 86.68 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
