Cover plate
| Lengde (mm) | 8.4 |
| Bredde (mm) | 22.5 |
| Høyde (mm) | 45 |
| Modell / utførelse | Midtplate |
| Avtrykk/indikering | Uten |
| Scanbart symbol barrierefritt | Nei |
| Anvendelse | Modular-Jack |
| Egnet for berøringssensor for BUS system | Nei |
| Type feste | Klemfeste |
| Overvåkningsvindu/lysuttak | Nei |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Type overflate | Blank |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer (lignende) | 9016 |
| Med tekstfelt | Nei |
| Med utskiftbar linse/symbol | Nei |
| Egnet for beskyttelsesgrad (IP) | IP21 |
| Slagfasthet | IK05 |
| Bredde | 22.5 mm |
| Høyde | 45 mm |
| Dybde | 8.4 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 8 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 23 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.003 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 185 |
| M-pak Bredde (mm) | 75 |
| M-pak Høyde (mm) | 66 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.063 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 220 |
| D-pak Lengde (mm) | 390 |
| D-pak Bredde (mm) | 289 |
| D-pak Høyde (mm) | 227 |
| D-pak Vekt (kg) | 1.686 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 7040 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 73.952 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
