Berker S.1 påveggskappe dobbel polar hvit
| Weight (net) | 0.115 |
| ETIM-klasse | EC000080 Påveggsboks |
| Monteringsarrangement | Påveggsboks |
| Egnet for montering over eksisterende innfelt boks | Nei |
| Egnet for modulære brytere | Nei |
| Antall enheter | 2 |
| Monteringsretning | Horisontal |
| Form | Rektangulær |
| Skrivebords-enhet | Nei |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Type overflate | Blank |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer (lignende) | 9010 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Beskyttelsesramme medfølger | Nei |
| Tverrtrunk-montering | Nei |
| Med kanalinnføring | Ja |
| Med kabelinnføring | Ja |
| Med skruinnføring | Nei |
| Med installasjonsrørinngang | Ja |
| Støtsikker | Nei |
| Antall innføringer | 4 |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Innløp bakfra | Nei |
| Bredde | 153 mm |
| Antall jordklemmer | 1 |
| Høyde | 92.7 mm |
| Dybde | 41.3 mm |
| Enhet bredde | 154 mm |
| Enhet høyde | 83 mm |
| Enhet dybde | 42 mm |
| I samsvar med BS 4662 | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 10 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 135 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.115 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 5 |
| M-pak Lengde (mm) | 225 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 86 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.659 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 20 |
| D-pak Lengde (mm) | 290 |
| D-pak Bredde (mm) | 390 |
| D-pak Høyde (mm) | 227 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.728 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 640 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1100 |
| T-pak Vekt (kg) | 249.12 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
