R.3 Berker ramme 2 hull polarhvit
| Lengde (mm) | 9.9 |
| Bredde (mm) | 151.7 |
| Høyde (mm) | 80.7 |
| Antall enheter | 2 |
| Monteringsretning | Vannrett og loddrett |
| Antall enheter horisontalt | 2 |
| Antall enheter vertikalt | 2 |
| Med montasjeramme | Nei |
| Innfelt montasje | Ja |
| Egnet for gulvboks | Nei |
| Egnet for veggkanal | Ja |
| Egnet for innfelt montasje | Ja |
| Tekstfelt / informasjonsområde | Nei |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Type overflate | Blank |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer (lignende) | 9010 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Med hengslet lokk | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Slagfasthet | IK05 |
| Type feste | Klemfeste |
| Bredde | 80.75 mm |
| Høyde | 151.75 mm |
| Dybde | 9.9 mm |
| Diameter boring (åpning) | 52 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 161 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 15 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 95 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.08 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 2 |
| M-pak Lengde (mm) | 170 |
| M-pak Bredde (mm) | 95 |
| M-pak Høyde (mm) | 25 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.085 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 172 |
| D-pak Lengde (mm) | 400 |
| D-pak Bredde (mm) | 300 |
| D-pak Høyde (mm) | 338 |
| D-pak Vekt (kg) | 7.585 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 7680 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1840 |
| T-pak Vekt (kg) | 326.4 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
