Berker S.1 påveggskappe dobbel polar hvit
| Lengde (mm) | 46 |
| Bredde (mm) | 81.6 |
| Høyde (mm) | 152.6 |
| Monteringsarrangement | Kapslingsunderdel |
| Egnet for modulære brytere | Nei |
| Antall enheter | 2 |
| Monteringsretning | Vannrett og loddrett |
| Form | Rektangulær |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Type overflate | Matt |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer (lignende) | 9010 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Beskyttelsesramme medfølger | Nei |
| Tverrtrunk-montering | Nei |
| Med kanalinnføring | Ja |
| Med kabelinnføring | Ja |
| Med skruinnføring | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Enhet bredde | 152 mm |
| Enhet høyde | 80 mm |
| Enhet dybde | 46 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 46 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 160 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.128 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 5 |
| M-pak Lengde (mm) | 274 |
| M-pak Bredde (mm) | 187 |
| M-pak Høyde (mm) | 130 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.64 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 40 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1600 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
