Berker S.1 stikk m/jord innfelt polar hvit
| Lengde (mm) | 32 |
| Bredde (mm) | 80.5 |
| Høyde (mm) | 80.5 |
| Installasjonsdybde (mm) | 31 |
| Antall aktive kontakter (rund) | 2 |
| Med signallampe | Nei |
| Antall enheter | 1 |
| Antall moduler (ved modulbygging) | 1 |
| Antall faser | 1 |
| Avtrykk/indikering | Uten |
| Med hengslet lokk | Nei |
| Med utvidet berøringsvern | Ja |
| Tekstfelt / informasjonsområde | Nei |
| RAL-nummer (lignende) | 9010 |
| Metallisk farge | Nei |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Låsbar | Nei |
| Utløsermekanisme | Nei |
| Isolert montering | Ja |
| Med funksjonslys | Nei |
| Med orienteringslys | Nei |
| Overspenningsvern | Nei |
| Lekkasjestrøm-beskyttelse | Nei |
| Med finsikring | Nei |
| Spesiell strømforsyning | Uten spesiell strømforsyning |
| Halogenfri | Ja |
| Type overflate | Matt |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Med gjennomkoblingsfuinksjon | Nei |
| Med av/på-bryter | Nei |
| Skrudd sentralinnsats | Nei |
| Merkestrøm | 16 A |
| Nominell spenning | 250 V |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 60 Hz |
| Slagfasthet | IK05 |
| Enhet bredde | 80.5 mm |
| Enhet høyde | 80.5 mm |
| Enhet dybde | 32 mm |
| Min. dybde på apparatboks | 31 mm |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Nei |
| For vanskelige forhold (i henhold til VDE) | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 65 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.084 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 245 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.943 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 40 |
| D-pak Lengde (mm) | 290 |
| D-pak Bredde (mm) | 390 |
| D-pak Høyde (mm) | 227 |
| D-pak Vekt (kg) | 14.127 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1280 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1100 |
| T-pak Vekt (kg) | 302.54 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |